Cumartesi

Nokia Android Kullansaydı ?

Acer, bir süre önce verdiği söyleminde Windows Phone cihazı üretmek istediklerini ancak Microsoft'un platforma hız kazandırmasını istediklerini belirtmişi. Bununla birlikte Acer Nokia ile ilgili açıklamalarda da bulundu.
Acer, bilindiği üzere Liquid serisi altında gelişmekte olan ülke pazarlarına yönelik olarak da orta seviyede  Android akıllı telefonlar üren Acer, satış rakamları bakımından pek de iddialı görünmüyor.
Acer Avrupa’dan sorumlu olan başkan yardımcısı Allen Burnes, mobil platformların satış hızı ve miktarının kendileri için çok önemli olduğunu ve de  şimdilik Android işletim sisteminin de bunu karşıladığını belirtmiştir. Burnes, Wİndow Phone platformunun büyümesinin de doğrudan olarak Microsoft’a bağlı olduğunu dile getirmiştir.
Nokia’ya da değinen Burnes ayrıca firmanın Windows Phone ile birlikte kendi markasını oluşturarak piyasada tutunmaya çalıştığını ve bunun ilginç olduğunu ifade etmişti. Burnes, Nokia’nın Android’i tercih etmesi durumunda sahip olduğu potansiyel nedeniyle pazarda tehlikeli bir rakip olabileceğini de belirtti.
Burnes bunun da yanında Android işletim sisteminde ücretsiz olan uygulamaların Windows Phone’da ücretli olarak da sunulmasının kendilerini mutlu etmediğini vurguladı.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!